Oferujemy najwyższą jakością usług kierując się wyłącznym dobrem klienta

O nas

Witamy na stronie Marty Krzemińskiej i Marka Matłoka.

Byliśmy agentami ubezpieczeniowymi Amplico Life,Fin Life i Warty gdy w 2000r zdarzył się nam wypadek komunikacyjny w Krakowie. Na własnej skórze przeszliśmy proces uzyskiwania odszkodowania z PZU i potraktowania nas przez likwidatora firmy ubezpieczeniowej który rażąco zaniżył przysługujące odszkodowanie.

Od 2004 roku zaczęliśmy pracę dla firm odszkodowawczych, kancelarii prawnych i kontynuujemy to do dzisiaj. Pomogliśmy już 4000 klientom uzyskać należne im odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Opis działalności

Skutecznie dochodzimy odszkodowań powypadkowych z OC na terenie CAŁEGO KRAJU i Unii Europejskiej. Obsługujemy obywateli z zagranicznym paszportem, którzy mieli wypadek w Polsce. Bezpłatna analiza każdej sprawy. Pomożemy Ci, bo w odszkodowaniach jesteśmy najskuteczniejsi! Jesteśmy liderem polskiego rynku. Dojeżdżamy do klienta

Marki i specjalizacje

Pomagamy poszkodowanym w uzyskaniu odszkodowania z OC i NW następujących kategorii:

  • wypadki komunikacyjne
  • wypadki w rolnictwie
  • wypadek w pracy
  • odszkodowanie za rozstrój zdrowia
  • odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej
  • błędy medyczne
  • uzyskiwanie,rewaloryzacja i kapitalizacja rent powypadkowych z Towarzystwa Ubezpieczeniowego/wypadki nawet 30 lat wstecz/
  • potknięcia.poślizgnięcia
  • pomagamy frankowiczom w unieważnieniu umowy kredytowej przy zapisach abuzywnych
  • Sankcja kredytu darmowego-pomagamy odzyskać nadpłacone koszty w kredycie złotówkowym hipotecznym

Skontaktuj się z nami już dziś!

produkty i usługi

Zapoznaj się z ofertą

Wypadki komunikacyjne

Odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Oferta jest skierowana do osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych (pieszy, rowerzysta, motocyklista, kierowca, pasażer pojazdu poszkodowanego i sprawcy) oraz do osób, które straciły w wypadku bliską osobę, w sytuacji kiedy inna osoba niż Poszkodowany spowodowała wypadek. Obsługujemy zdarzenia do 20 lat wstecz!

Wypadki w rolnictwie

Wypadki w gospodarstwie rolnym, wypadki przy pracach rolniczych, wypadki z udziałem pojazdów i maszyn rolniczych, zwierząt hodowlanych.

Należy pamiętać, że każdy Pokrzywdzony w wypadku przy pracy rolniczej lub w gospodarstwie rolnym ma prawo dochodzić roszczeń odszkodowawczych w celu zrekompensowania poniesionych strat i krzywdy.

Wypadek w pracy

Jeżeli podczas wykonywania pracy doświadczyłeś nieszczęśliwego wypadku, możesz ubiegać się odszkodowanie!

Ważne jednak, aby wypadek ten spełniał poniższe kryteria:

„Art. 3 ust. 1 ustawy z dnia 30 października 2002 r. o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych (Dz.U. nr167 z 2009 r., poz. 1322)

Za wypadek przy pracy uważa się nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną powodujące uraz lub śmierć, które nastąpiło w związku z pracą:

1. Podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika zwykłych czynności lub poleceń przełożonych.
2. Podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika czynności na rzecz pracodawcy, nawet bez polecenia.
3. W czasie pozostawania pracownika w dyspozycji pracodawcy między siedzibą pracodawcy a miejscem wykonywania obowiązku wynikającego ze stosunku pracy.

Wypadki śmiertelne

Jeżeli straciłeś w wypadku bliską Ci osobę, dostałeś odszkodowanie, zgłoś się do nas a bezpłatnie sprawdzimy czy należy się rodzinie ODSZKODOWANIE i ZADOŚĆUCZYNIENIE.

POTKNIĘCIA,POŚLIZGNIĘCIA z OC na nierównym chodniku,śliskiej posadzce

Opieka nad osobą niepełnosprawną

Opiekujesz się osobą bliską niepełnosprawną po wypadku?
Załatwimy w drodze postępowania sądowego odszkodowanie za traumę,poświęcenie i zmianę stylu życia w związku z koniecznością opieki nad osobą niepełnosprawną po wypadku!
Założymy za Ciebie koszty postępowania sądowego